fbpx

Ek Servisler

01.

IVF

Tüp bebek adıyla da bilinen IVF (In Vitro Fertilizasyon), bir üreme teknolojisi yöntemidir. Bu yöntemde, yumurta ve spermler laboratuvar ortamında bir araya getirilir ve döllenme gerçekleşir. Daha sonra oluşan embriyolar, uterus içine transfer edilerek gebelik oluşturulur.
02.

PGT / PGS

PGT yöntemi, embriyonun olası genetik bozukluklarını tespit ederek sağlıklı embriyoların seçilmesine olanak sağlar. Sağlıklı embriyoların seçilmesine yardımcı olarak ve genetik hastalıkların geçiş riskini azaltması ve tekrarlayan gebelik kayıplarının önüne geçebilmesi en önemli avantajlarıdır.
03.

ICSI / PCSI

İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu (ICSI), tüp bebek (IVF) tedavisi sürecinde kullanılan, döllenme işleminde tek bir sperm hücresinin seçilerek yumurtaya enjekte edilmesini sağlayan bir tekniktir.
04.

Yumurta Donasyonu

Yumurta donasyonu, kendi yumurtalarıyla hamile kalma şansı bulunmayan anne adaylarına uygulanan son derece başarılı bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde, sağlıklı ve zengin yumurtalık rezervine sahip donörlerden elde edilen yumurtalar, baba veya sperm donöründen alınan spermle döllenerek embriyo haline getirilir. Elde edilen embriyolar, anne adayının rahmine tüp bebek yöntemleriyle transfer edilir ve anne adayı gebe kalır.

05.

Sperm Donasyonu

Sperm donasyonu tedavisi, erkeklerin doğal olarak yeterli sayıda veya sağlıklı sperm üretemedikleri durumlarda çocuk sahibi olmalarına yardımcı olmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu tedavi yönteminde, sperm hücreleri donörden alınarak, yumurta hücresi ile laboratuar ortamında tüp bebek (IVF) yoluyla döllenir ve oluşan embriyo rahim içine yerleştirilir.
06.

Embriyo Donasyonu

Embriyo donasyonu, hem kadın hem de erkek kaynaklı kısırlık (infertilite) sorunu yaşayan çiftler için tercih edilen bir tüp bebek yöntemidir. Bu tedavi yönteminde, donörlerden elde edilen yumurta ve sperm, laboratuvar ortamında döllenir ve embriyo uygun zamanda alıcı anne adayının rahmine yerleştirilir.
hemen iletişime geçin tüm detayları öğreniN.

İletişim Detayları

Tüm sorularınız için bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No:19, Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs

    Scroll to Top