NEDEN BİZ?

Başarı ve hasta memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen ve bunun sonucunda hasta memnuniyetinin en yüksek seviyelerde olduğu ajansımızda gebelik oranı yüksek seviyelerdedir. Ajansımız bu başarının haklı gururunu yaşayarak Gürcistan ve Kıbrıs’ta tüp bebek alanında Avrupa’nın referans merkezleri ile sizi son teknoloji bir hizmetle buluşturuyor.

Genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile taşıyıcı annelik ve tüp bebek alanında kendini sürekli olarak yenileyen ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip uygulayan takımımız sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Başarı bir ekip işidir. ekibimiz işinde son derece tecrübeli, yüksek enerji ve motivasyonla çalışan, güler yüzlü personeliyle hastalara aile sıcaklığı ortamında profesyonel hizmet veren bir ekiptir.

Tiflis’teki merkezimiz, American Reproart Ivf Center ve Tıbbi Direktörü Op. Dr. Tea Charkviani bu alanda sizlere en iyi hizmeti vermek ve başarının hep üst düzeyde olması için tüm bilgi ve deneyimini hastaları ile paylaşmaktadır. Doktor hasta ilişkisinin kesintisiz olması gerekmektedir.

Güler yüzü, empati yeteneği ve başarı odaklı yaklaşımı ile doktorlarımız hastalarının her zaman yanındadır. Bu yaklaşım sırasında 365 gün 7/24 doktorlarımız ve sizler arasında ekibimiz köprü görevindedir.

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimiz Gynolife Tüp Bebek Merkezi, doktorlarımız Op. Dr. Murat Önal ve Op. Dr. Hayat İzel önderliğinde, embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologlarımızın da eşliğinde laboratuvarımızın sonuçları oldukça gurur vericidir.

Tiflis’teki merkezimiz Amerika sertifikasına sahip olup A’dan Z’ye Amerikan teknoloji ve hizmetini sunmaktadır.

Ayrıca ajansımız en geniş donor ve taşıyıcı anne portföylerinden birine sahiptir ve bekleme listesi yoktur! Bir çok ırk ve etnik kökenden donorlerimiz mevcut olup sıra beklemeden, tercihen fotoğraf eşleştirmesi ile en doğru donor adayının belirlenerek, ailenin isteklerinin ön planda tutulup, fiziki kriterlere son derece dikkat edilerek tecrübeli donor koordinatörü eşliğinde seçim yapmanıza olanak sağlanmaktadır.

Taşıyıcı anne havuzumuzda da aynı hassasiyet ile seçim yapılıp, program başında profili sizinle paylaşılmaktadır.

Sizin ne istediğiniz bizim için çok önemlidir. Biz sizi her konuda mutlaka dinliyor, anlıyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • Gürcistan ve Kıbrıs’ın başarı oranları en yüksek klinikleriyle aile ortamında hizmet sizi en iyiye ulaştırıyoruz.

  • Avukatlarımız aracılığıyla devlet güvencesinde sözleşmeler imzalıyor, ilk adımdan son güne kadar yasal mevzuat çerçevesinde yasal güvencenizi garantiye alıyoruz.

  • 10 yılı aşkın tecrübemizin yanında, size özel koordinatörümüz sorunlarınızın içine giriyor, doğru teşhisle 7/24 aktif destekle en sağlıklı sonuca ulaştırıyoruz.

  • Kliniklerimizde son teknoloji tıbbi ekipman, hastane koşulları ve labaratuvar ile en iyi doktor hizmeti almanızı sağlayarak bizimle yola çıkan 10 kişiden 9’unu başarıya ulaştırıyoruz.

  • Taşıyıcı annelerimizin medikal takibinin ve genetik taramalarını profesyonel ekibimizle eksiksiz yapıyoruz.

  • Kliniğimizde türkçe konuşan çalışanımız ve program boyunca 7/24 koordinatör desteği sunuyoruz.

  • Açık ve detaylı ödeme planı ile göre diğer ülkelere göre uygun mali avantaj sağlıyoruz.

  • Dilerseniz taşıyıcı anne ile tanışma şansı ve dilediğiniz an onu görme imkanı sunuyoruz.