fbpx

Neden Biz?

Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik

Danışanlarımızın memnuniyetinden hiçbir şekilde taviz vermeden yüksek başarı oranlarını yakalamak ajansımız için önceliklidir.
Üreme teknolojileri alanında Avrupa’nın referans merkezleri ile çalışarak hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.
Başarının bir ekip işi olduğuna inanıyoruz. Dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibimiz ile taşıyıcı annelik ve tüp bebek alanında en son gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Doktor hasta ilişkisinin kesintisiz olması gerektiğine inanıyoruz. Güler yüzü, yüksek empati yeteneği ve başarı odaklı yaklaşımı ile doktorlarımız hastalarının her zaman yanındadır. Bu yaklaşım sırasında ekibimiz, 365 gün ve 7/24 sizinle doktorlarımız arasında kusursuz bir ilişki ve iletişim kurma görevini üstlenir.

Tiflis’teki merkezimiz American Reproart Ivf Center, A’dan Z’ye Amerikan teknoloji ve hizmetini sunar ve Amerikan sertifikasına sahiptir. Merkezin Tıbbi Direktörü Op. Dr. Tea Charkviani ve ekibi, size en iyi hizmeti vermek için yetenek, bilgi, deneyim ve özveriyi bir araya getiriyor.

Kıbrıs’taki merkezimiz Gynolife Tüp Bebek Merkezi, doktorlarımız Op. Dr. Murat Önal ve Op. Dr. Hayat İzel önderliğinde yetenekli ekibiyle hizmet veriyor. Merkezimiz, embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarına sahiptir ve en üst teknoloji ile donatılmıştır. Deneyimli embriyologlarımız sayesinde laboratuvar sonuçları oldukça gurur vericidir.

Ajansımız en geniş donör ve taşıyıcı anne portföylerinden birine sahiptir ve bekleme listesi yoktur! Bir çok ırk ve etnik kökenden donörlerimiz arasından tercihen fotoğraf eşleştirmesi ile en doğru aday sıra beklemeden belirlenir. Belirleme sırasında sizlerin tercih ve beklentileri her zaman ön planda tutulur ve deneyimli donör koordinatörümüz seçim sürecine hassasiyetle destek olur.

Bizim için en önemlisi, sizin istekleriniz ve mutluluğunuzdur. Bu nedenle sizi her adımda dikkatle dinler ve çalışmalarımızı memnuniyetiniz doğrultusunda sürdürürüz.

Yetenekli, deneyimli ve güler yüzlü doktorlarımızdan başarı oranları en yüksek kliniklerde güvenli ve rahat koşullarda hizmet almanızı sağlıyoruz.

Alanında uzman avukatlarımız aracılığıyla ilk adımdan son güne kadar yasal mevzuat çerçevesinde yasal güvencenizi garantiye alıyoruz.

20 yılı aşkın deneyimimiz, kişiye özel hizmet anlayışımız, 7/24 aktif destek uygulamamız sayesinde memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Profesyonel ekibimiz, ileri teknolojik yöntemler ve bireysel destek hizmetlerimizle birlikte bizimle yola çıkan her 10 kişiden 9’unu başarıya ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

Taşıyıcı annelerimizin medikal takibini ve genetik taramalarını, profesyonel ekibimizle titizlikle gerçekleştirerek sağlıklı bir gebelik süreci sağlamak için özen gösteriyoruz.

Kliniğimizde Türkçe konuşan ekip arkadaşlarımız ile program boyunca 7/24 koordinatör desteği sunuyoruz.

Açık ve detaylı bir ödeme planı hazırlayıp sizlere uygun ekonomik avantajlar sağlayarak maliyetlerin şeffaf bir şekilde yönetilmesini ve öngörülebilir olmasını sağlıyoruz.

Dilerseniz, size taşıyıcı annenizle tanışma şansı ve istediğiniz zaman onunla görüşme imkanı sunuyoruz. Böylece, taşıyıcı annenizle güvenilir bir ilişki kurmanızı ve süreci birlikte paylaşmanızı sağlıyoruz.

hemen iletişime geçin tüm detayları öğreniN.

İletişim Detayları

Tüm sorularınız için bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No:19, Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs

    Scroll to Top