HAKKIMIZDA

Biz, Gürcistan, Kıbrıs'ta ofisleri bulunan dünyaca ünlü bir taşıyıcı annelik kuruluşuyuz. Ebeveynliğin sorumluluğunu üstlenmeye hazır ve istekli olan tüm insanların bu fırsatı hak ettiğine yürekten inanıyoruz. Bu nedenle geleceğin ailelerini, onlara en uygun taşıyıcı annelerle buluşturuyoruz.

Aile kurmak bizim görevimizdir. 20 yıldan fazla zamandır taşıyıcı annelik acentesi olarak hizmet veriyoruz ve 1.500'den fazla bebeğin doğumunu tecrübe ettik. Dünyanın önde gelen klinikleriyle işbirliği yapıyoruz ve Çin, ABD, Gürcistan, Türkiye, Almanya, Sırbistan gibi birçok farklı ülkeden bize ulaşan mutlu ailelerimiz var.

Ajansımız, taşıyıcı annelik yolculuğunuzu sizin için olabildiğince stressiz ve kolay hale getirmek çalışır. Bu süreçte en önemli olan, ailenizi inşa etmeye, dünyaya bir çocuk getirmeye odaklanmanızdır.


%90 Başarı Oranı

Belki en büyük ajans biz değiliz ama her bireyle kişisel olarak ilgileniriz. Böylesine kişisel bir yaklaşımla geleceğin aileleri ve tedavi eden hekimlerin en iyi şekilde iletişim kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Biz farklı geçmişlere, yaşlara ve cinsel tercihlere sahip çiftlerin ve bireylerin ailelerini kurmalarına olanak tanımayı hedefliyoruz. Taşıyıcı annelik ile bebek sahibi olmak isteyen geleceğin aileleri genelde aşağıdaki özellikleri taşıyor:

• Çocuğa geçmesini istemedikleri genetik bir kusuru veya sağlık durumu olan ebeveynler
• Çocuğu taşıyamayacak durumda olan anneler
• Kısırlıkla mücadele eden heteroseksüel çiftler
• Bebekleriyle genetik bir bağ kurmak isteyen aynı cinsiyetten ebeveynler

Size dünyanın önde gelen üreme teknolojilerini, sıkı gizlilik koşullarını ve en yüksek kaliteyi sunarak ailenizi tamamlamanıza yardımcı olabiliriz.