fbpx

Sık Sorulan Sorular

Geleceğin Aileleri İçin Sık Sorulan Sorular

• Kısırlıkla mücadele eden kişiler
• Güvenli bir şekilde gebeliği sürdüremeyen kadınlar
• Bekar ebeveynler
• Eşcinsel çiftler

Taşıyıcı annelik süreci yasal, tıbbi ve psikolojik boyutlarıyla oldukça komplike bir süreçtir. Güvenilir bir ajans, sürecin tüm adımlarını kolaylıkla halletmeniz için her alanda ve her anınızda ihtiyaç duyacağınız profesyonel destek ve rehberlik sağlar. Ajans, tıbbi ve yasal prosedürlerden mükemmel donör ve taşıyıcı annenin bulunmasına kadar her konuda görev alırken ortaya çıkabilecek sorunları sizin yerinize halleder. Bu sırada siz, bebeğiniz için hazırlanmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
Taşıyıcı annelik, genellikle her iki ebeveynin de çocuklarıyla genetik bir bağ kurmasına olanak sağlar. Ancak bazı durumlarda genetik materyaliniz embriyoyu oluşturmaya yetmeyebilir. Bu gibi durumlarda sperm ve yumurta bağışını tercih edebilirsiniz.
Süreç tamamen tercih ve beklentileriniz doğrultusunda işler. Yumurta donörü adaylarından oluşan özel veri tabanımız da dahil olmak üzere seçeneklerinizi keşfetmeniz için çeşitli programlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 5Bir taşıyıcı anneyle eşleşmemiz ne kadar sürer? İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize bağlı olarak, ortalama birkaç ay içinde en uygun eşleşmeniz gerçekleşir.
Taşıyıcı anneliğin ekonomik boyutu farklı ihtiyaçlara bağlı olarak değişir. Örneğin, yumurta donörüne ihtiyacınız olup olmadığı, ikiz bebek tercihi ya da taşıyıcı annenin özellikleri maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.
Genellikle transfer için bazı durumlarda ilk tarama için yolculuğa hazır olmanız gerekir. Tıbbi taramalar ve izlemeler için evinize daha yakın bir yerde işlemler devam edebilir, ancak transfer için IVF kliniğine gitmeniz gerekebilir ve IVF kliniği ilk tarama için klinikte muayene etmek isteyebilir. Transfer için dört ila yedi günlük, ilk tarama için ise bir ila iki günlük bir yolculuk yapmanız gerekebilir.
Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye
Scroll to Top