Geleceğin Aileleri İçin Sık Sorulan Sorular

1Kim Taşıyıcı anne ile bebek sahibi olmak ister?
• Kısırlıkla mücadele eden kişiler • Bekar ebeveynler • Eşcinsel çiftler • Güvenli bir şekilde gebeliği sürdüremeyen herkes
2 Neden kendi adayımı bulmak yerine bir ajansla çalışmayı tercih etmeliyim?
Tüm süreç boyunca tam destek ve rehberlik sunduğumuz için, bir ajansla çalışmanın sizin yararınıza olduğuna inanıyoruz. Taşıyıcı annelik yolculuğunun tüm süreci profesyonel ekibimiz tarafından ele alınmaktadır: • Embriyo transferi ve diğer tıbbi prosedürler • Danışmanlık ve destek hizmetleri • Yasal hizmetler • Gerekirse bir yumurta veya sperm donörü bulmak ve dahası... Ortaya çıkabilecek sorunları biz sizin yerinize hallederiz, size sadece bebeğinizi kucağınıza almak kalır.
3 Çocuğumun biyolojik ebeveyni olacak mıyım?
Taşıyıcı annelik, genellikle bir veya her iki ebeveynin de çocuklarıyla genetik bir bağ kurmasına izin verir. Sağlıklı, yaşayabilir yumurtalara sahip bir anne veya sağlıklı, yaşayabilir spermi olan amaçlanmış bir baba olsanız bile, bazen genetik materyaliniz embriyoyu oluşturmaya yetmeyebiliyor. Surrogacy often allows one or both intended parents to keep up a genetic connection to their child. If you're an intended mother with healthy, viable eggs, or an intended father with healthy, viable sperm, your genetic material may be wont to create the embryo. In many cases, this enables both parents in an exceedingly heterosexual relationship to be the biological parents of their child.
4Yumurta donörü için ne kadar beklememiz gerekir?
Bu sizin ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki donörün tespit edilmesine bağlı. Yumurta donörü adaylarından oluşan özel veri tabanımız da dahil olmak üzere seçeneklerinizi keşfetmeniz için çeşitli programlar ve başka yollar sunuyoruz.
5Bizi bir taşıyıcı anneyle eşleştirmemiz ne kadar sürer?
İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize bağlı olarak, sizin için doğru adayı bulmak birkaç ay içinde olabilir veya daha uzun sürebilir. Kaydolduğunuz zamana bağlı olarak size bir aday bulmanın ne kadar süreceğini konuşabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.
6Taşıyıcı annelik maliyeti nedir?
The costs of surrogacy can vary widely based on a number of factors, including whether you need the assistance of an egg donor, whether you are expecting twins, and your surrogate’s individual situation. Taşıyıcı annelik masrafları farklı durumlara bağlı olarak değişir: Yumurta donörüne ihtiyacınız olup olmadığı, ikiz bebek isteğinize ya da taşıyıcı annenin kişisel durumu gibi faktörler...
7Seyahat etmek zorunda mıyım?
Evet. Genellikle transfer için dört ila yedi günlük bir yolculuğa hazır olmanız gerekir. Tıbbi taramalar ve izlemeler için evinize daha yakın bir yerde işlemler devam edebilir, ancak transfer için IVF kliniğine gitmeniz gerekebilir. IVF kliniği, ilk tarama için sizi kendi kliniğinde görmek isteyebilir, bu durumda bir veya iki günlük bir yolculuk yapmanız gerekebilir.