fbpx

Yumurta Donasyon

Yumurta Donasyon Programları

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde Yumurta Donör Ajansları kurarak Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Güney Afrika, Tayland, Çin, Meksika ve Hindistan gibi farklı ülkelerden donörler içeren geniş ve kapsamlı bir veritabanı oluşturuyoruz. Çok geniş bir donör yelpazesine sahip olmamız, geleceğin ailelerine Gezici Yumurta Donörü paketi sunmamıza olanak sağlıyor.

Yumurta bağışına kim ihtiyaç duyar?

 • Eşcinsel erkek çiftler
 • 35 yaş üstü kadınlar (ihtiyacı varsa)
 • Tekrarlayan düşükleri veya başarısız IVF döngüleri olan ebeveynler
 • Bekar baba adayları
Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye
Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye

Ne yapıyoruz?

 • Size en uygun yumurta donörünü bulmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Eğer isterseniz sizi tanınmış doğurganlık uzmanlarına ve üreme konusunda uzman avukatlara yönlendiriyoruz.
 • Tıbbi ve psikolojik değerlendirmeleri planlamak, mali hususları anlamak ve yasal sözleşmeleri tamamlamak için yumurta donörünüzle birlikte çalışıyoruz.
 • Size ve yumurta donörünüze, yumurta donasyonu döngüsünün neden olduğu beklenmedik tıbbi komplikasyonları karşılayacak kaza sigortası sağlıyoruz.
 • Stressiz bir deneyim yaşamanız için yumurta donörünüzle sizin aranızda iletişim sağlıyoruz.

Yumurta donasyonu nedir?

Yumurta donasyonu, bir kadının (vericinin) başka bir kadının (alıcının) hamile kalmasını sağlamak için yumurta bağışlama sürecidir.

Hangi durumlarda yumurta donasyonuna başvurulur?

Yumurta bağışı, eşcinsel ve bekar erkeklerin yanı sıra kendi yumurtasıyla hamile kalamayan kadınlar için de tavsiye edilir. Kadınlarda doğuştan yumurtalıksız olma, menopozda olma, geçmişte yumurtalıkların hormonal uyarılmasına yeterince yanıt vermemesi veya önceki IVF girişimlerinde kötü yumurta veya embriyo kalitesine sahip olma, yumurta donasyonu çözümünü öne çıkarır.

Yumurta donasyonu ile taşıyıcı annelik süreci nasıl gerçekleştirilir?

Yumurta bağışlamayı mümkün kılmak için, donöre tek bir döngüde birden fazla yumurta geliştirmesini sağlayan ilaçlar verilir. Daha sonra yumurtalar, ultrason probuna takılan bir iğne ile donörden çıkarılır. Yumurtalar, yumurtalıklardan nazikçe aspire edilir (emilir). Yumurtalar çıkarıldıktan sonra bir embriyolog tarafından değerlendirilir. Daha sonra erkek partnerden veya sperm bankasından alınan sperm her yumurtanın etrafına yerleştirilir veya enjekte edilir. Bu sürece in vitro fertilizasyon (IVF) adı verilir.

Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye

Donörlerimiz

Deneyimli ajansımız son derece zengin ve rafine bir yumurta donörü veritabanına sahiptir.
Yumurta donörlerini, ebeveynlerle eşleştirmenin yanı sıra yumurta bağışı sürecinin her adımında yardımcı olma konusunda uzmanız. Koordinatörlerimiz sizinle birebir çalışacak veya mükemmel eşinizi bulmak için uluslararası çapta yumurta donörü veritabanımızda özel olarak arama yapacaklardır.

hemen iletişime geçin tüm detayları öğreniN.

İletişim Detayları

Tüm sorularınız için bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No:19, Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs

İletişim

Telefon:+90 548 850 26 08
Email: info@tasiyiciannelik.net

  Scroll to Top