Yumurta Donasyon Programları

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde Yumurta Donör Ajansları kurarak Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Güney Afrika, Tayland, Çin, Meksika ve Hindistan gibi yerlerden donörler içeren geniş ve kapsamlı bir veritabanımız bulunuyor. Çok geniş bir donör yelpazesine sahip olmamız, geleceğin ailelerine Gezici Yumurta Donörü paketi sunmamıza olanak sağlıyor. Bu paket, uçuşlar, yemek ve ulaşım, konaklama fiyatlarını gizlemeyi amaçlamaktadır.

Yumurta bağışına kim ihtiyaç duyar?

• Eşcinsel erkek çiftler.
• 35 yaş üstü kadınlar (ihtiyacı varsa)
• Tekrarlayan düşükleri veya başarısız IVF döngüleri olan ebeveynler

Ne Yapıyoruz?

• Mükemmel eşleşmeyi sağlamak için size yardımcı oluyoruz.
• Eğer isterseniz sizi tanınmış doğurganlık uzmanlarına ve üreme avukatlarına yönlendiriyoruz.
• Tıbbi ve psikolojik değerlendirmeleri planlamak, mali hususları anlamak ve yasal sözleşmeleri tamamlamak için yumurta donörünüzle birlikte çalışıyoruz.
• Size ve yumurta donörünüze, yumurta donasyonu döngüsünün neden olduğu beklenmedik tıbbi komplikasyonları karşılayacak kaza sigortası sağlıyoruz
• Size en az miktarda stresle en etkili deneyimi yaşatmak için siz ve seçtiğiniz yumurta donörü arasında iletişimi kuruyoruz.

HAKKINDA

Yumurta bağışı, bir kadının (vericinin) başka bir kadının (alıcının) hamile kalmasını sağlamak için yumurta bağışlama sürecidir. Yumurta bağışlamayı mümkün kılmak için, donöre tek bir döngüde birden fazla yumurta geliştirmesini sağlayan ilaçlar verilir. Daha sonra yumurtalar, ultrason probuna takılan bir iğne ile donörden çıkarılır. Yumurtalar, yumurtalıklardan nazikçe aspire edilir (emilir). Yumurtalar çıkarıldıktan sonra bir embriyolog tarafından değerlendirilir. Daha sonra erkek partnerden veya sperm bankasından alınan sperm her yumurtanın etrafına yerleştirilir veya enjekte edilir. Bu sürece in vitro fertilizasyon (IVF) adı verilir.

Yumurta bağışı, çocuk sahibi olmak isteyen ancak kendi yumurtasıyla hamile kalamayan kadınlar için kullanılır. Bunun nedeni yumurtalıksız doğmuş olması, menopozda olması, geçmişte yumurtalıklarının hormonal uyarılmasına yeterince yanıt vermemesi veya önceki IVF girişimlerinde kötü yumurta veya embriyo kalitesine sahip olması olabilir.

DONÖRLERİMİZ

Son derece saygın ve deneyimli bir ajansız. Çok büyük bir bağışçı veritabanına sahibiz. Yumurta donörlerini, ebeveynlerle eşleştirmenin yanı sıra yumurta bağışı sürecinin her adımında yardımcı olma konusunda uzmanız. Koordinatörlerimiz sizinle birebir çalışacak veya mükemmel eşinizi bulmak için yumurta donörü veritabanımızda özel olarak arama yapacaklardır.

Bekar erkek hastalarımıza özel tekliflerimiz bulunuyor. Onlara yumurta donörü olan uluslararası modeller sunuyoruz.