Taşıyıcı Annelik Süreci

Taşıyı Annelik Basamakları

• Size yapmanız gereken testlerin listesini gönderiyoruz. Bulunduğunuz şehirde bu testleri yapıp sonuçlarını bizimle paylaşıyorsunuz. Sonuçlara göre sürecinizi planlayıp size sunuyoruz.

• Tercihinize göre hazırlığınızı bulunduğunuz şehirde doktorumuzun online takibi ile ya da Gürcistan’a gelerek hastanemizde yapabilirsiniz. Programınızda donor kullanıyorsak, hazırlığı doktorumuz tarafından yapılır ve sizinle durumu an be an paylaşılır.

• Size en uygun taşıyıcı anne adayını belirliyor ve profilini sizinle paylaşıyoruz. Doktorumuz taşıyıcı annenin tüm sağlık taramalarını yeniden yapıp rahim hazırlığına başlayarak, embriyo transferine hazır hale getiriyor. ( Taşıyıcı anne ile tanışmak isteyip istememek sizin kararınıza göre yapılır.)

• İşlem ve sözleşmelerin imzalanması için sizleri Tiflis’te misafir ediyoruz. Sizleri havaalanında karşılayıp tüm adımlarınıza eşlik ediyor ve bitiminde yine havaalanına uğurluyoruz. ( Yumurta hazırlığınız Gürcistan’da olursa Tiflis’te kalış süreniz 12 ila 15 gün arası, kendi şehrinizde olursa 2 ila 4 gün arası olarak değişmektedir.)

• Taşıyıcı anne adayına, embriyo transferinden 12 gün sonra gebelik testi yapıyoruz. ( B-HCG)

• Gebelik oluştuktan sonra 9 ay boyunca tüm kontroller ve ultrasonları, bebeğiniz ve taşıyıcı annemiz için gerekli analiz, test, kontrollerini fotoğraf, video ve mail olarak an be an sizlerle paylaşıyoruz. ( Dilediğiniz zaman Tiflis’e gidip kontrollere katılabilirsiniz.)

• Doğum tarihi belirlendikten sonra doğum için tekrar Tiflis’te buluşuyoruz. 10-12 gün içinde doğum ve tüm hukuki işlemleri tamamlayıp sizi bebeğinizle şehrinize uğurluyoruz.

• ‘’Programın ilk gününden bebeğinizle evinize girene kadar her adımda yanınızda oluyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

%10

1. Başvuru

1. Başvuru

Süreci başlatmak ve uygun olup olmadığınızı öğrenmek için çevrimiçi başvuru formumuzu doldurun.

%25

2. Taşıyıcı Anne Profilini Oluşturma

2. Taşıyıcı Anne Profilini Oluşturma

Profilinizi oluşturup, ajansın size ulaştıdığı belgeleri imzaların ve sonrasında program koordinatörlerimizden birisi ile mülakata girin.

%40

3. Tıbbi Danışma

3. Tıbbi Danışma

Taşıyıcı anne adayı olarak, bu süreci sağlıklı bir şekilde geçirmeniz için tıbbi geçmişinizin ön taraması yapılır.

%65

4. Eşleşme

4.Match

Profilinize ilgi duyduğunuzda, bir eşleşme toplantısı ayarlanır. Karşılıklı teyit üzerine yasal bir taşıyıcı annelik sözleşmesi imzalanır./p>
%80

5. Embriyo Transfer

5.Embriyo Transfer

Vücudunuzu önceden hazırlamak için, ilaç aldığınız hızlı ve ağrısız bir süreç. Yaklaşık 10 gün sonra hamilelik testi yapılır.

%100

6. Doğum

6. Doğum

Sonunda büyük gün! İnanılmaz yolculuğunuz ebeveynler için eşsiz bir hediye ile sonlanır.