Gürcistan ve Kıbrıs

KIBRIS VE IVF (TÜP BEBEK) TURİZMİ

12 ay sağlık turizminin yoğun olduğu Kıbrıs tüp bebek ve taşıyıcı annelik konusunda ve özgürlükçü yapısını korumaktadır. Örneğin Kıbrıs’taki düzenlemeler, taşıyıcı anneye embriyo transfer edilmesine izin vermektedir -merkezler, hiçbir yasal zorlukla karşılaşmadan, embriyoyu müstakbel ebeveynlerden taşıyıcı anneye transfer edebilirler.

Kıbrıs’ta taşıyıcı anneliğin bu kadar popüler olmasının birçok sebebi bulunmaktadır- tedavinin başka formları olan embriyo transferi ve yumurta donasyonu için de olduğu gibi. Öncelikle Kıbrıs, Tüp Bebek tedavileri için en uygun fiyatlara sahip yerlerden birisidir. Hayallerinizin gerçekleşmesi için ilerleme kaydederken, maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

Kıbrıs, oldukça yüksek yaşam standartları ve uygun fiyatlı geçim masrafları olan bir ülkedir. Tedaviniz için buraya yapacağınız yolculuğa değeceğinden emin olabilirsiniz. Burada deneyiminizden daha çok keyif alabilir, stres seviyenizi düşürebilirsiniz. Birçok ada ülkesi gibi Kıbrıs da tüm yıl boyunca mükemmel bir havaya ev sahipliği yapmaktadır. Kış aylarında gelseniz bile iklimi sayesinde tüm deneyimin tadını rahatlayarak çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs’a ait taşıyıcı annelik başarı oranları oldukça yüksektir, diğer tüm Kıbrıs Tüp Bebek başarı oranları gibi. Kaliteli tedavi ile kanunlardaki kolaylıkların birleşmesi sayesinde, bu muazzam kalitedeki terapiyi hiçbir endişe duymadan yaşayabilirsiniz. Havaalanına indiğiniz andan itibaren bu güzel adada hem iyi vakit geçirmeniz hem de hayallerine ulaşmanız için size arkadaşlık ediyoruz.

GÜRCİSTAN VE IVF (TÜP BEBEK) TURİZMİ

IVF turizmi Gürcistan’da yasaldır ve oldukça gelişmiştir. Bağış ve taşıyıcı anneliğin yasal olması, IVF nedeniyle seyahat eden kişiler için Gürcistan'ı daha da çekici kılmaktadır.

Gürcistan’daki düşük yaşam harcamaları cezbedici bir durumdur. Doğurganlık tedavisinin maliyetlerinin yüksek olması ve oldukça rekabetçi bir ortama sahip olması sebebiyle, bir kez ülkeye geldiğinizde konaklama, seyahat ve geçim daha uygun olduğunda, bu iç rahatlatıcı bir duruma dönüşür.

Havaalanından itibaren size eşlik edecek olan koordinatörümüz ve Türkçe dil desteği ile şoförümüz, seyahatinizin keyifli geçmesini sağlayacaktır.