fbpx

Gürcistan & Kıbrıs

Gürcistan'da IVF ve Taşıyıcı Annelik

IVF turizmi Gürcistan’da yasaldır ve oldukça gelişmiştir. Taşıyıcı anneliğin yanı sıra sperm ve yumurta bağışının yasal olması, IVF nedeniyle seyahat eden kişiler için Gürcistan’ı öne çıkan bir adres haline getirir.

Gürcistan’daki düşük yaşam harcamaları cezbedici bir durumdur. Konaklama, seyahat ve gündelik harcamaların uygun oluşu ekonomik yükü hafifleten bir faktör sunar.

Havaalanından itibaren size eşlik edecek olan koordinatörümüz, Türkçe dil desteği ile, seyahatinizin keyifli geçmesini sağlayacaktır.

Havaalanına indiğiniz andan itibaren bu güzel adada hem iyi vakit geçirmeniz hem de hayallerine ulaşmanız için size rehberlik ve destek hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kıbrıs'ta IVF ve Taşıyıcı Annelik

Sağlık turizminin 12 ay boyunca yoğun olduğu Kıbrıs, tüp bebek ve taşıyıcı annelik söz konusu olduğunda oldukça elverişli bir seçenektir.

Öncelikle Kıbrıs’taki yasal düzenlemeler sayesinde klinikler, hiçbir yasal zorlukla karşılaşmadan, taşıyıcı anneye embriyo transferini gerçekleştirirler. Kıbrıs’a ait taşıyıcı annelik prosedürünün başarı oranları, diğer IVF (tüp bebek) uygulamalarında olduğu gibi oldukça yüksektir. Kaliteli hizmet ve yasal kolaylıkların birleşmesi sayesinde, deneyiminizi hiçbir endişe duymadan yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Kıbrıs, Tüp Bebek tedavileri için en uygun fiyatlara sahip yerlerden birisidir.

Ayrıca oldukça yüksek yaşam standartları ve uygun fiyatları sayesinde tedaviniz için gerçekleştirdiğiniz seyahatinizin tadını çıkarabilir, oldukça keyifli bir deneyim geçirebilirsiniz. Birçok ada ülkesi gibi Kıbrıs’da da tüm yıl boyunca mükemmel bir hava durumu hakimdir. Seyahatinizi kış aylarında gerçekleştirseniz dahi, deneyiminizin keyfini sürebilirsiniz.

hemen iletişime geçin tüm detayları öğreniN.

İletişim Detayları

Tüm sorularınız için bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No:19, Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs

İletişim

Telefon: +90 548 850 26 08
Email: info@tasiyiciannelik.net

    Scroll to Top