fbpx

Sık Sorulan Sorular

Taşıyıcı annelikle ilgili aklınıza gelebilecek sorular:

Gerekli evraklar tamamlandıktan ve tıbbi kayıtlarınız incelendikten sonra, ortalama birkaç hafta ila birkaç ay aralığında sizin için uygun bir eşleşme olacaktır.
Taşıyıcı anneliği araştırmaya başladığınız andan itibaren, hamilelik ve doğum boyunca ve hatta doğum sonrasında size kapsamlı destek sunuyoruz. Bizimle çalışan taşıyıcı annelerimizden memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz.
Taşıyıcı anneliğin yasal boyutu ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Ajanslarımızın bulunduğu Gürcistan ve Kıbrıs’ta taşıyıcı annelik tamamen yasaldır ve tarafların hakları yasal düzenlemelerle koruma altındadır.
Taşıyıcı annelik, doğal yollarla çocuk sahibi olamayan kişilerin biyolojik olarak kendi çocuklarına sahip olmaları için bir şans sunar.
Taşıyıcı annelerin çoğu, taşıyıcı anneliğini 18 ayda (ilk başvurudan doğuma kadar) tamamlar Ancak bazı durumlarda süreç iki yıla kadar uzayabilir.
Taşıyıcı annelik kazancı tazminat sigortasına, ikamet edilen yere, daha önce taşıyıcı annelik geçmişine ve sözleşmede belirtilen şartlara bağlı olarak değişiklik gösterir.
Doğurganlık klinikleri tarafından belirlenen kriterlere göre, vajinal doğumdan 6 ay sonra veya sezaryen doğumdan 9 ay sonra taşıyıcı anne olabilirsiniz.
Başlangıçta, tıbbi kaydınızı oluşturmak için testleri yaptırmak, posta ile sonuçları göndermek ya da farklı bir yerdeki tarama randevularınıza gitmek için seyahat masrafınız olabilir. Diğer tüm masraflar, ebeveyn adayları tarafından karşılanır.
Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye

  Taşıyıcı anne ya da donör olmak için lütfen formu doldurun.

  E-posta

  Telefon

  Taşıyıcıannelik.net'ten nasıl haberiniz oldu?

  Mesajınız

  Scroll to Top