Taşıyıcı Anneler İçin Sık Sorulan Sorular

1Bebek isteyen ebeveynlerle eşleştirme ne kadar sürer?
Gerekli evrakları tamamladıktan ve tıbbi kayıtlarınızı incelememiz için bize gönderdikten sonra, sizin için uygun bir eşleşme bulmak birkaç hafta ila birkaç ay sürebilir.
2Neden sizi seçmeliyim?
There are too many different agencies, and absolutely it is your own choice, but many women have already worked with us, some have completed 3 journeys! – and are open to sharing their experiences and answer any questions. We offer extensive support to our surrogates from the moment you start researching through the pregnancy and delivery, and beyond. Çok fazla farklı ajans var ve kesinlikle bu sizin seçiminiz, ancak birçok kadın bizimle zaten çalıştı, bazıları 3 yolculuğu tamamladı! - ve deneyimlerini paylaşmaya ve her türlü soruyu yanıtlamaya açıklar. Taşıyıcı anneliği araştırmaya başladığınız andan itibaren, hamilelik ve doğum boyunca ve hatta sonrasında size kapsamlı bir destek sunuyoruz.
3Yasal mı?
Ajanslarımız Gürcistan ve Kıbrıs'ta bulunuyor, yani evet tamamen yasal.
4Neden ebeveynler taşıyıcı anne ister?
Geleceğin aileleri, kendi başlarına sahip olamadıkları fakat çok istedikleri aile fikrini gerçekleştirebilmek adına taşıyıcı anneliği seçer.
5Taşıyıcı annelik süreci baştan sona ne kadar sürer?
İşleri olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde ilerletmeyi hedefliyoruz. Taşıyıcı annelerin çoğu, taşıyıcı anneliğini 18 ayda (ilk başvurudan doğuma kadar) bitirir, ancak kendinizi iki yıla kadar hazırlamanızı öneririz.
6 Taşıyıcı anneler ne kadar kazanıyor?
Bu konuda esneğiz ve taşıyıcı anne olarak, avantajlarınızı ve ödemelerinizi nasıl kullanacağınızı özelleştirebilirsiniz. Taşıyıcı annelik tazminat sigortanıza, ikamet ettiğiniz eyalete, daha önce taşıyıcı anne olup olmadığınıza ve sözleşmenizde belirtilen şartlara bağlı olarak değişir.
7Taşıyıcı anne olabilmek için son doğumumdan sonra ne kadar beklemem gerekiyor?
Doğurganlık klinikleri tarafından belirlenen kriterlere göre, vajinal doğumdan 6 ay sonra veya sezaryen doğumdan 9 ay sonra taşıyıcı anne olabilirsiniz.
8Taşıyıcı anne olarak benim için herhangi bir maliyet olacak mı?
Başlangıçta, tıbbi kaydınızı oluşturmak için testleri yaptırmak, posta ile sonuçları göndermek ya da farklı bir yerdeki tarama randevularınıza gitmek için seyahat masraflarınız olabilir. Diğer tüm taşıyıcı anne masrafları ve ücretleri, geleceğin aileleri tarafından karşılanır.