fbpx

LGBTQ

LGBTQ Bireyler için Taşıyıcı Annelik

Ajansımız, çiftlerin ve bireylerin cinsel yönelimden bağımsız olarak ebeveynlik hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan, LGBTQ taşıyıcı annelik hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Herkesin bir aile kurma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz ve size bu konuda yardımcı olmaktan onur duyuyoruz.

Kıbrıs’ta LGBTQ taşıyıcı annelik hizmetleri tamamen yasaldır ve tarafların hakları yasal düzenlemerce korunur.

Sürekli değişen yasal düzenlemeleri takip eden ve size yardımcı olmaya hazır deneyimli bir avukat ağına sahibiz. Yolculuğunuzun sonuna yaklaşırken, ebeveynlik haklarınızın tesis edildiğinden ve korunduğundan emin olmak için sürekli olarak hukuk ekibimizle çalışıyoruz.

Durumunuz ne olursa olsun, sorunsuz ve stressiz bir yolculuk sağlamak için tüm yasal hususları sizin için koordine ediyoruz.

Taşıyıcı annelik, biyolojik olarak kendi çocuklarına sahip olmak isteyen eşcinsel çiftler için popüler bir seçenektir. LGBT taşıyıcı annelikte gebelik, tipik olarak bir yumurta ya da sperm donorüne başvurularak IVF (in vitro fertilizasyon) yöntemi sağlanır.

Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye
Mucize Bebek Taşıyıcı Annelik Türkiye

Yolculuğunuza başlamak için şunları yapmalısınız:

Çocukla genetik bağlılık tercih ediliyorsa, çiftlerden hangisinin sperm ya da yumurtasının kullanılacağına karar verilmelidir.

Bilinen veya anonim bir bağışçı seçin. Bazen anonim bir sperm veya yumurta donörü kullanmak için ajansımız ile karar vermek daha uygun olsa da, birçok LGBT çift ve birey, taşıyıcı annelik süreci için kimliği belirlenmiş bir donörle çalışmayı tercih ediyor.

hemen iletişime geçin tüm detayları öğreniN.

İletişim Detayları

Tüm sorularınız için bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Şehit Erdoğan Mustafa Sok. No:19, Yenişehir, Lefkoşa / Kıbrıs

İletişim

Telefon: +90 548 850 26 08
Email: info@tasiyiciannelik.net

    Scroll to Top