LGBTQ

Ajansımız, çiftlerin ve bireylerin cinsel yönelimden bağımsız olarak ebeveynlik hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan, LGBTQ taşıyıcı annelik hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Herkesin bir aile kurma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz ve size bu konuda yardımcı olmaktan onur duyuyoruz. Kıbrıs'ta bu işlemler tamamen yasaldır.

Taşıyıcı annelik, çocuklarına biyolojik olarak bağlanmak isteyen gey erkekler için popüler bir seçenek olabilir, aynı zamanda tek başına hamile kalamayan veya hamile kalamayan lezbiyen çiftler için de bir seçenektir. LGBT taşıyıcı annelikte, gebelik tipik olarak bir yumurta donörü, gebelik taşıyıcı ve in vitro fertilizasyon (IVF) kullanılarak elde edilir ve taşıyıcı annelik süreci diğer ebeveynlerinki ile aynıdır.

Yolculuğunuza başlamak için şunları yapmalısınız:

• Çocukla genetik olarak kimin ilişkili olacağına karar verin. Aynı cinsten ebeveynlerin genetik materyali genellike bir embriyo uygundur. Fakat aynı cinsiyetten olan ebeveynler kimin sperminin veya yumurtasının kullanılacağına karar vermelidir.

• Bilinen veya anonim bir bağışçı seçin. Bazen anonim bir sperm veya yumurta donörü kullanmak için ajansımız ile karar vermek daha uygun olsa da, birçok LGBT çift ve birey, taşıyıcı annelik süreci için kimliği belirlenmiş bir donörle çalışmayı tercih ediyor.

LGBT

Sürekli değişen yasal düzenlemeleri takip eden ve size yardımcı olmaya hazır deneyimli bir avukat ağımız var. Yolculuğunuzun sonuna yaklaşırken, ebeveynlik haklarınızın tesis edildiğinden ve korunduğundan emin olmak için hukuk ekibimizle hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca, her kadın ebeveyn, taşıyıcı annelik dostu bir devlette işe alınır.

Durumunuz ne olursa olsun, sorunsuz ve stressiz bir yolculuk sağlamak için tüm yasal hususları sizin için koordine ediyoruz.