Süreç

Süreç nasıl işliyor?

%10

1. Danışma

1. Danışma

Rezervasyon danışmanlığında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz ve zaman çizelgesi, maliyetler ve taşıyıcı annelik sürecini daha iyi anlarsınız. Tüm görüşmeler, video konferans yoluyla veya yüz yüze ya da dünya çapında seyahat ettiğimiz birçok şehirden birinde yapılır.

%25

2. Başlangıç

2. Başlangıç

Taşıyıcı annelik sürecine başlamanın sizin için olabildiğince basit olmasını istiyoruz. Sadece, ajansımıza ufak bir meblağ ödemenizi ve vekalet sözleşmemizi imzalamanızı istiyoruz.

%40

3. Eşleştirme

3. Eşleştirme

Bir sonraki adımımız kişiliğinizle, beklentilerinizle ve ihtiyaçlarınızla uyumlu olan bağışçıları ve adayları belirlemek olacaktır. Bir veya daha fazla toplantıda, benzersiz durumunuza uygun olduğuna inandığımız adayları size tanıtacağız. İhtiyaç duyulan zamanlarda isterseniiz yumurta veya sperm donörleriyle de görüşebilirsiniz.

%65

4. Tıbbi Tarama

4. Tıbbi Tarama

Bağışçınız veya adayınızla ne zaman başlayacağınız, hukuki süreciniz masraf hesabınız hazır olduğında ve adayınız tıbbi olarak hazır olduğunda başlar. Donör ve adaylar için fiziksel olarak hazır olup olmadıklarını belirlemek üzere bir takım tıbbi taramalar yapılacaktır. Aday ayrıca bir özgeçmiş kontrolü, ilaç kontrolü ve psikolojik taramadan geçecektir. Sürecin yasal kısmını bitirdikten ve adayınız bir embriyo transferi için tıbbi olarak hazırlandıktan sonra, IVF uzmanınız sürecin ana hatlarını belirten bir döngü takvimi hazırlar ve o tarihte embriyo transferi gerçekleşir.

%80

5. Yasallaştırma ve Tıbbi Döngü

5. Yasallaştırma ve Tıbbi Döngü

Geleceğin aileleri ile yumurta veya sperm donörü arasında ve geleceğin aileleri ile taşıyıcı anne arasında uygun şekilde yürütülen anlaşmalar, her bir tarafın hak ve yükümlülüklerinin açık ve yasal olarak belgelendirilmesini sağlamak için gereklidir. Sizi doğurganlık yasasında deneyimli, yüksek vasıflı bir avukat ile görüştürebilir, ya da siz kendi seçtiğiniz bir avukatla çalışabilirsiniz. Taşıyıcı anneden sonra ve amaçlanan anne veya yumurta vericisi, yumurtaların alınması ve in vitro fertilizasyon için tıbbi olarak hazırlanır.

%100

6. Hamilelik

6. Hamilelik

Yaklaşık 10 ila 12 haftalık hamileliğin ardından, adayınızın IVF uzmanı onu doğum uzmanına teslim edecek. Süreciniz boyunca pek çok sorunun ortaya çıkabileceğinin farkındayız ve ihtiyaç duyduğunuz cevaplar için ekibimiz her zaman hazır.